I vdes vëllai i vetëm, këngëtarja shqiptare shpërthen në lot në studio

Këngëtarja Maja Aliçkaj, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Rreze dielli” për të folur rreth artit, dhe momenteve më të vështira në jetën e saj.Ajo ka rrëfyer për herë të parë dy tragjeditë në familjen e saj, ku fillimisht u ndanë nga jeta prindërit e më pas, në dhjetor të 2017…Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë