Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy

Së shpejti pritet të shohë dritën e publikimit një nag këngët më të përfolura të këngëtares Enca Haxhia.Deri më tani ajo ka befasuar me detajet që ka zbuluar.Që nga pjesëmarrja në klip e një prej meshkujve më të nxehtë spanjollë, veshja e saj prej vejushe dhe tashmë skena të forta erotike.Enca ka publikuar…Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë