‘Gjakova’ ka gruan kaq të bukur, një bionde që iu ‘shkrin’

Edi Kastrati është prej aktorëve kyç në serialin e popullarizuar ‘O sa mirë’, i cili ka fituar famë baras me serialin.Aktori nga Gjakova ka një familje të shëndoshë dhe nuk heziton ta tregojë para publikut, përcjell ORAvip.Një bionde tërheqëse që u paraqit në krah të aktorit mori gjithë vëmendjen. Duket që Edi është…Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë