Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët

Xhevdet Jashari bëri bujë me rolin e tij të Arifhikmetit në serialin ‘O sa mirë’ për t’u larguar nga ekrani që një kohë të gjatë.Aktoria nga Tetova do të mbahet mend gjithmonë me këtë rol, i cili ishte qesharak dhe tejet i preferuar për publikun, përcjell ORAvip.Xhevdeti pasi fitoi popullaritet në publikun shqiptar, Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë