Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat

Shpat Kasapit duket se më nuk po i bën përshtypje ish e dashura e tij që po martohet. Shpati ka filluar ‘aktivitetin’ e tij me një stil krejt të ri të frizurës, përcjell ORAvip.Njihet si ‘loqkomani’ i skenës dhe Shapit gjithmonë është i rrethuar nga ‘shoqet’.Disa fotografi të fundit të tij tregojnë për… Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë