Rikthehet ‘fuqishëm’ Soni , kështu nuk e keni parë më heret

Soni Malaj, pos për këngëve të saj ajo është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj. Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket shumë e bukur, elegante dhe si gjithmonë atraktive. Na kishte munguar për një kohë Soni me pamje të tilla. Klikoni linkun në vijim për të parë fotot.