Cima me rrëfim tejet emocional për Lecin: Sa herë e kthej kokën


E në intervistën e dhënë, humoristi kosovar Rasim Thaçi-Cima ka folur edhe për Lecin, kolegun e tij të ndjerë, shkruan lajmi.net Me plotë emocione, Cima ka rrëfyer se si po e përjeton humbjen e tij.

Në linkun e shfaqur më poshtë nga minuta e 3:57 mund të degjoni cfar rrëfen Cima tejet i emocionar për kolegun dhe shokun e ti Lecin.

link