Erion Veliaj ‘nxjerr’ Ermal Mamaqin me policë nga Bashkia e Tiranës? Çfarë ndodhi sot?!

A është prishur marrëdhënie mes aktorit dhe prezantuesit Ermal Mamaqi dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj?

Kjo është pyetja e parë që të vjen në mendje kur shikoni këto fotografi të shkëputara nga një video, e cila ka nisur të qarkullojë në rrjetet sociale gjatë pasdites së sotme.
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë