Sabri Fejzullahu kaq shumë është plakur sa nuk njihet, po ja si luan me mbesën e tij

Sabri Fejzullahu ishte këngëtari që pas vetes pati shumë fansa në mbarë trojet shqiptare. Këngët e tij të vjetëra ende dëgjohen edhe nga të rinjtë, përcjell ORAinfo.
Një kohë e gjatë në karrierë dhe në skenë, Sabriu tanimë është në një moshë të shtyrë. Një fotografi ku është së bashku me gruan dhe mbesën e tij, ai shihet se është mbuluar nga rrudhat.

Karakterizohet për energjinë rinore që ka, por këngëtari është moshuar kaq shumë sa e dëshmon kjo fotografi

Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link