Yllka Kuqin e keni menduar për të bukur? Shokon me pamjen në mëngjes

Yllka Kuqi së fundi mahniti shumë nga fansat e saj me paraqitjet skenike dhe në dasma, përcjell ORAinfo. Ajo këtë sezonë tregoi pasionin që ka për grimin duke u bërë edhe ajo pjesë e këtij senzacioni si shumë këngëtare të tjera. Mirëpo Yllka nuk e ka problem të tregojë edhe si duket natyrale.

Ajo ka postuar një foto me mëngjës duke zbuluar fytyrën pa grim.

Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link