Njihuni me të…Kjo është shqiptarja që ia mori burrin Kim Kardashanit…

Emri i saj i plotë është Fatime Sinanaj dhe është me origjinë nga Kosova

E lindur në Shtetet e Bashkuara, 30-vjeçarja është bërë shpejt pjesë e showbiz-it amerikan, falë guximit të saj për të bërë çdo gjë për tu bërë e famshme.
Myla, siç preferon ajo ta quajë veten krahasohet shpesh me Kim Kardashian, për shkak të ngjashmërisë fizike që ka me të. Myla ka pasur një romancë të shkurtër me basketbollistin Kris Humphries, vetëm tre ditë pasi dështoi martesa e tij me Kim.

Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link