E njihni Afrim Muçiqin, por jo edhe djalin e tij…Ai është një ‘zotëri’ i vërtetë…

Këngëtari i njohur Afrim Muçiqi nuk po ndalet. Është në dasma e ahengje dhe kudo e jep maksimumin e tij. A

Në estradë janë disa Muçiq, të njohur e të pëlqyer. Ka kohë që këndon e ecë suksesshëm në këtë treg edhe djali i Afrimit, Albioni, që po shkon rrugës së të atit.
Në foton e fundit, Afrimi bashkë me shokë shihen të veshur me veshje kombëtare, e Albioni me veshje serioze dhe me mjaftë stil.

Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link