LAJM I FUNDIT / Mbytet aktorja e njohur që e deshën gjithë shqiptarët

Aktorja turke Alina Boz nuk po i ndahet sukseseve të saj në botën e filmit.
Ajo është në maje të karrierës dhe nuk do ta lëshojë fronin, përcjell ORAinfo.
Duket që Alina ka publikuar disa imazhe të çuditshme duke u mbytyr në ujë në mes dy meshkujve.
Këto foto ajo i publikoi në Instagramin e saj duke paralajmëruar risinë e rradhës nga ajo. Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link