Leonora Jakupi ‘thumbon’ Shpend Ahmetin: Thua se po flet për…

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi, ndonëse nuk është parë aktive në skenën muzikore, ajo duket se me vëmendje po përcjell gjendjen aktuale politike në vend.

Ndërsa teksa dhe në televizionin Klan Kosova, ekskluzivisht po transmetohej Debati për Prishtinën, në mes kandidatit nga radhët e Vetëvendosjes Shpend Ahmeti dhe atij të LDK-së, Arban Abrashi, këngëtarja e hitit ‘’Pa asnjë dyshim’’ ka hedhur një koment.

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun