E veshur e tëra me ‘xixa’…Greta Koҫi mahnit me fustanin e saj të fundit…

Pos për këngët e saj të suksesshme, ajo njihet edhe si një femër e bukur, elegante dhe mjaftë aktraktive.Greta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me një fustan plot shkëlqim.Edhe sot si gjithmonë Greta po duket tejet e bukur dhe elegante…

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun