E papritur! Rita Ora ec në tapetin e kuq me veshje të çuditshme, do të befasoheni

Rita Ora ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj të parë sonte në MTV EMA.Kjo për faktin se këngëtarja shqiptare e cila do ta udhëheq këtë event madhështor nuk arriti të bëhet gati, shkruan lajmi.net
Rita nuk e ka pasur aspak problem të ec në tapetin e kuq me mantil banjoje dhe peshqir në kokë ndërsa ka rrëmbyer të gjithë vëmendjen e publikut të cilët brohorisnin emrin

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun