Mbrëmë u martua ish e dashura e Getit, ja çfarë..

Edhe një dasmë e madhe…
Është martaur Hana Shehu, ish- e dashura e reperit të Tingulli 3 Getoar Selimi, shkruan Botapress.Hana është shfaqur e veshur në fustanin e nusërisë dhe është postuar në instagram nga një shoqe e saj.
Një nuse mahnitëse në detaje…

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun