Me këtë stil të flokëve nuk e keni parë moti Vesa Lumën


Këngëtarja Vesa Luma po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo. Ajo vazhdimisht publikon foto të ndyshme nga përditshmëria e saj.
Se fundmi, Vesa ka publikuar një disa foto ku ajo shfaqet shumë joshëse dhe me flokë me një stil pak me ndryshe. Si duket ajo po ndihet rehat në stilin e ri, pasi shfaqet shumë e buzëqeshur.
Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun