Shokon “Qumili”, ja çfarë thotë për Stupcat (Video)

Të ftuar në “Përrallë me Tupan” ishin legjendat e humorit kosovar Sevdai Radogoshi – Qumili dhe Rasim Thaqi – Cima.

Si gjithmonë me shakatë dhe humorin e tyre sollën një atmosferë të ngrohtë.
Ata promovuan projektin e tyre më të ri “Gazuzi & Cima në Antaly.

I pyetur se çfarë mendon për “Stupcat”, Qumili tha diçka që nuk pritej.

Për më shumë percjelleni linkun