Mahmut Ferati rrëfen historinë interesante të dashurisë me..(Video)

Emisioni i mbrëmshem ‘Mirage’ ka sjellur anën e panjohur të këngëtarin Mahmut Ferati.

Ai ka treguar për jetën e tij, punën dhe karrierën, shkruan lajmi.net

Por, këngëtari gjithashtu ka zbuluar edhe një detaj për jetën private, përkatesisht lidhjen e dashurisë.

Se si u njoh me gruan e tij, shikojeni intervistën më poshtë:

Per te lexuar me shume hap /linkun/linqet me poshte