Egzona ia publikon këtë fotografi kunatës së saj
shblshtoday

Egzona ia publikon këtë fotografi kunatës së saj

Familja Muçiqi është një nga më të komentuarat në mediet rozë.Përveç çiftit Albatrit dhe Egzona, është dhe motra e tij ajo që shpeshherë është në krye të shtypit rozë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të kunatës së saj në Instagram, e cila po duket e mrekullueshme dhe tejet në formë.

Egzona ka shumë raporte të mira me kunatën e saj. E këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve që ato publikojnë në rrjetet sociale.

Kliko linkun per me teper