Flet edhe Thaçi për rrahjen e deputetëve, ja çka thotë

Ish- drejtori për Arsim në Komunën e Prishtinës, Jusuf Thaçi ka reaguar pas rrahjes së deputetit të VV-së, Frashër Krasniqi me atë të Nismës, Milaim Zeka.


Ai në një shënim në Faceook ka thënë se që ky rast të mbetet i izoluar, Nisma dhe VV duhet të kërkojnë nga deputetët e tyre që ta dorëzojnë mandatin.
Kliko Linkun poshte per te shikuar videon:

 

 

 

 

 

 

 

LINK