Frashër Krasniqit i ndodh një e keqe e madhe pas rrahjes me Milaim Zeken

Pas publikimit të lajmit se Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi dhe Deputeti i NISMA-s, Milaim Zeka kanë shkëmbyer grushte mes njëri-tjetrit.


Madje shumë nga komentuesit e këtij të fundit, e kanë përgëzuar atë duke ia lavdëruar dorën me të cilën e ka goditur Zekën.Gazeta Blic i ka grumbulluar disa prej komenteve më të pëlqyera.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK