Ja cfare vendimi ka ndermarre policia e Kosoves pas rrahjes mes Milaim Zekes dhe Krasniqit (VIDEO)

Policia e Kosovës është deklaruar pas rrahjes së dy deputetëve të Kuvendit të Kosovës, atij të Vetëvendosjes, Frashër Krasniqit dhe atij të Nismës, Milaim Zeka gjatë një emisioni televiz.


Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Baki Kelani ka thënë për Periskopin se PK-ja i posedon të gjitha informacionet me pamjet e publikuara lidhur me këtë rrahje.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK