LAJMI FUNDIT / Frashër Krasniqi e Milaim Zeka përleshen fizikisht në studio (VIDEO)

Deputeti i Lëvizjës Vetëvendosje, Frashër Krasniqi dhe ai i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka, gjatë debatit në Klan Kosova në emisionin “INFO LOKALE” debati ka devijuar.


Situada si duket del jashte kontrollit,ku edhe dy debatuesit kanë filluar të goditen mes vete me grushta për më shumë ju sjellim videon e më poshtme, shkruan Special.mk.
Kliko Linkun poshte per te shikuar videon:

 

 

 

 

 

 

 

LINK