Jo më erë të keqe, tartarë dhe pllakëza – Përdoreni këtë pastë të bërë në shtëpi për t’i zbardhur dhëmbët tuaj

Ka ardhur koha të harroni pastën e dhëmbëve dhe ta zëvendësoni atë me produkte që i keni në kuzhinën tuaj. Jo vetëm që do të keni dhëmbë të shëndetsëm.


Por ato do të jenë edhe të më të bukur dhe të pastër. Përbërësi kryesor i kësaj përzierje është vaji i kokosit.Përbërësit:2-3 lugë gjelle sodë buke;gjysmë filxhani me vaj kokosi.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK