Vajza nga Lushnja rrëfen se vjehrri e përdhunonte, nënës i bie të fikët live në emision

Një situatë e pakëndshme është krijuar në emisionin “Me zemër të hapur” në News 24, ku e ftuara është ndjerë keq dhe ka humbur ndjenjat live.Gruaja është tronditur pas historisë së rëndë që rrëfehu vajza e saj për jetën.


Për 2 vite e gjysmë Marsida nga Lushnja ishte përdhunuar dhe kërcënuar nga vjehrri i saj. E moshuara nuk ka mundur dot të duroj tensionin dhe akuzat nga ish-krushqit e saj.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK