Lajm i fundit / Shokuese sapo ndodhi, Këngëtari i njohur qëllohet me plumba , ne gjendje …

Këngëtari i njohur është qëlluar me disa plumba në gjatë ditës së sotme në rrugët e Los Angelesit.Sipas BBC bëhet fjalë për këngëtarin Young Dolph, i cili ka marrë disa plumba.


Menjëherë pas ngjarjes mësohet se këngëtari është dërguar urgjentisht në spital dhe ndodhet jashtë rrrezikut për jetën. Burimet zyrtare ende nuk kanë reaguar në lidhje me pagosjen e reperit.Kliko Linkun poshte:

 

 

 

 

 

 

 

LINK