I vdes foshnja në spital, nënës i bie të fikët dhe rrezikon 3 vite burg (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në pediatrinë e QSUT. Mësohet se një foshnjë 4 muajshe ka ndërruar jetë ditën e sotme.Por lajmi i rëndë ka tronditur familjarët.


Ndërsa nëna, shtetasja me inicialet V.Z 36 vjeç, në kushte të rënda psikologjike është rrezuar dhe ka dëmtuar monitorin kardiak të reaminacionit.Pas kësaj ngjarje policia ka ҫuar në ndjekje.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK