Aksident në Elbasan, furgoni përplaset me makinën, përfundon në kanal

Një furgon mallrash është përplasur me një automjet në zonën e Kërrabës në Elbasan. Si pasojë e përplasjes së fortë mes tyre, mësohet se furgoni ka përfunduar në kanal.


Menjëherë forca të shumta të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë verifikimet e para. Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga aksidenti i ndodhur.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK