LAJMI FUNDIT / Vrau barbarisht gruan, fjalët e autorit pas krimit: Dua që varrimin…

Bashkim Mekolli vrau sot në mënyrë makabre gruan e tij Demirkë Mekolli me të cilën kishte dhe një djalë 16-vjeçar, në shtëpinë ku jetonte bashkë me babain, që i kishte strehuar për shkak të varfërisë.


Ai është arrestuar menjëherë nga policia pas ngjarjes dhe është dërguar në Policinë e Korçës.Grupi hetimor po përpiqet ta marrë në pyetje por ngaqë është në gjendje të rënduar për shkak të depresionit.Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK