Britma shokuese: ”A ka naj burr naj kun, oj nana ime” (Video +18)

Rreth orës 19 të mbrëmjes sonte në rrugën ‘Shpëtim Robaj’ në lagjen Tukabahqe në Prishtinë ka një person dyshohet se është plagosur me thikë. Policia është duke u marrë me rastin ën fjalë”.


Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka konfirmuar rastin, Një person dyshohet të jetë therur me thikë dhe po merr tretmanin e nevojshëm në QKUK.
Kliko Linkun poshte per te shikuar videon:

 

 

 

 

 

 

 

LINK