Ky huligan rrahu plakun pa mëshirë, mirëpo ja çfarë ‘shpërblimi’ mori më pas nga një djalosh i ri!(Video)

Shpesh jemi deshmitare kur shoferet e makinave humbin durimin ne komunikacion dhe me grushta dhe kacafytje zgjidhin problemet, e pikerisht kjo video e tregon me se miri se cfare ndodh rrugeve te Rusise.


Nje huligan rus lere qe kishte bllokuar rrugen por qe me pas del nga makina dhe pa meshire e godet plakun e shkrete. Mirepo per nje moment kjo ngjarje merr kahje tjeter.
Kliko Linkun poshte per te shikuar videon:

 

 

 

 

 

 

 

LINK