E tmerrshme, nëna fut djalin e saj në makinë të rrobave (Foto)

Një nënë e re e cila fotografoi djalin e saj në makinë të rrobave dhe u filmua duke e hedhur atë në tokë sikur të ishte një kukull, është duke u hetuar nga policia.


Për Courtney Sewart, nënën që e keqtrajtoi djalin e saj 2 vjeç e gjysmë Caleb, që vuan nga Sindromi Daun.Stewart postoi në Facebook një fotografi të foshnjës ku shihej brenda makinës së rrobave.
Kliko poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

Link