Sapo ndodhi, aksident i tmerrshëm: Vdesin 10 anëtarë të familjes, Ja ku ishin duke shkua!…

Raportohet se së paku 10 vetë e kanë humbur jetën dhe 14 të tjerë janë lënduar kur një makinë e udhëtarëve mbrëmë është përplasur me një rimorkio e cila kishte shpejtesi mesatare.


Policia tha se aksidenti ishte shkaktuar nga shpejtësia e madhe e shoferit të minibusit të udhëtarëve, pasi e humbi kontrollin dhe u ndesh me rimorkion, shkruan Radio Europa e Lirë.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

Link