LAJM I FUNDIT / TRAGJIKE , Kryeministri me familje përfshihet në aksident trafiku, tre nga ta vdesin

Kishte për të qenë dita më e mirë e vitit për të, por gëzimi e hareja iu kthye në tragjedi.Ishin nisur për të marr pjesë në një aheng familjar, por nuk arritën dot të shkonin aty ku e kishin qëllimin dhe aty ku sonte do të ishin të ftuarit special.


Është familja e kryeministrit e cila ka pësu një aksident tragjik. Në veturë ishte edhe vetë kryeministri.aksident Nga ky askident siç raportojnë mediat kanë mbetur të vdekur djali, reja dhe vajza e vogël e tij.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

Link