Ekzekutohet me dy plumba 24-vjeçari shqiptar në Itali

Një 24-vjeçar shqiptar u plagos me armë zjarri rreth orës dy të mëngjesit në një lokal në Brianza të Italisë.I riu, me kombësi shqiptare me inicialet I.B., u shoqërua në spitalin e Desios nga një bashkatdhetar i cili ishte me të në momentin e agresionit.


24-vjeçari nuk mundi t’i mbijetonte plagëve dhe për pasojë ka vdekur pasi ka mbërritur në spital me dy plumba.Mediat italiane shkruajnë se, nga rrëfimi i shokut të 24-vjeçarit kanë dalë në përfundim se ngjarja është mbushur plot mister.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

Link