Un dhe prinderit u sollem shum keq me gruan time , Nje dit kuptova se ka kancerin dhe tash do te…

Un dhe prinderit u sollem shum keq me gruan time – Pershendetje te gjithve Historia ime qe do ta shkruaj eshte mjaft e dhimbshme per ate se qfare i shkaktova Bashkshortes sime ime .


Dua te mbes anonim tani jam 27 vjecar kur une u martova isha vetem 22vjeqar , menjehere pas ni viti gruaja aq shum e gezuar me dha si dhurat engjell nje vajz sa te lumtur qe ishim ne vitin e par te marteses ishim shum mir shetisnim encim thuajse gjithqka si nje qift i sapo martuar..
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

Link