TRONDITET ZVICRRA, SHQIPTARI VRET GRUAN, KAMERAT INCIZOJNË RASTIN. JA NGA ESHTE VRASESI

Krimi brenda familjes trondit sërish, duke shënuar rastin e dytë brenda 4 ditësh.Në Ascona të Zvicrës, mëngjesin e sotëm ka ndodhur një tragjedi e rëndë, me ç`rast një shtetas 54-vjeçar maqedonas (me gjasë shqiptar, por e pakonfirmuar).


Ka vrarë bashkëshorten e tij 38-vjeçare dhe më pas ka tentuar të vetëvritet.Dëshmitari i ngjarjes, Giancarlo Vacchini (68) ka pasur sot datëlindjen dhe ka qenë duke qëndruar pranë një qoshku duke pirë cigare.
Kliko Linkun poshte per te shikuar videon

 

 

 

 

 

 

 

Link