LAJMI I FUNDIT: Tre vëllezër të vrarë, djali i axhës së tyre në gjendje kritike

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sontme në një familje ku tre nga vëllezërit janë vrarë derisa një djal i axhes së tyre ka mbetur i plagosur rëndë.


Ngjarja tragjike ka tronditur zonën për rreth dhe banorët e asaj pjese. Sipas mediave lokale, kjo ngjarje ka ndodhur për arsye të një konflikti pronësor, e ku familja kishte pasur probleme edhe më parë.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

Link