Aksident i tmerrshëm, publikohen pamjet kur një autobus shkatërron 5 automjete (Video, +18)

Pamje të rënda janë filmuar gjatë një aksidenti ku drejtuesi i një autobusi ka humbur kontrollin e mjetit të dhe ka përplasur disa vetura të tjera, duke shkaktuar 2 viktima dhe 16 të plagosur.


Pamjet e filmuara nga kamera e vendosur në pjesën e pasme të një veture, e cila ka shpëtuar pa u dëmtuar nga aksidenti.Ngjarja ka ndodhur në autostradë në Seul të Koresë së Jugut.
Kliko Linkun poshte per te shikuar videon

 

 

 

 

 

 

 

Link