Aktorja shkodrane tregon lidhjen e saj me Edi Ramën, ka një mesazh sot për të – Shblsh
shblshtoday

Aktorja shkodrane tregon lidhjen e saj me Edi Ramën, ka një mesazh sot për të

4 korriku është një ditë e veçantë në historinë e Amerikës, ndërsa në Shqipëri përkon me ditëlindjen e Edi Ramës si dhe personave të tjerë publikë. Në këtë ditë feston edhe ish-aktorja e “Al Pazarit”, Rudina Dembacaj.


Ajo ka bërë një urim të veçantë në rrjetet sociale dhe në të njëjtën kohë ka shkaktuar një rrëmujë të vërtetë.Zoti kryeministër, gëzuar ditëlindjen: ty, mua, Amerikës…
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

Link