Përfundimisht Shkurte Fejza nuk flet me Shyhreten, Remizijen dhe Motrat Mustafa

Një aksident i ka ndodhur mbrëmjen e djeshme show man-i të njohur Ermal Mamaqit.
Aksidenti raportohet të ketë ndodhur në hyrje të rrethrrotullimit të qytetit Ferizaj në Kosovë.

Image result for aksidentohet ermal mamaqi
Nga aksidenti nuk ka pasur të lënduaar edhe pse nga fotot duket se përplasja ka qenë shumë e fortë, duke bërë që makinë të pësojë dëme të konsiderueshme.
Kliko me poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1