E padëgjuar, shqiptari kërkon burgun: Më mirë se të jetoj me gruan


Ky që shihni në foton më poshtë quhet Durim Bahja. 37¬vjeçari shqiptar me banim në Itali ka habitur autoritetet policore në shtetin italian me kërkesën e bërë. “Më mirë më arrestoni dhe të qëndroj në burg, sesa të jetoj me gruan”.Kjo ka qenë kërkesa e shqiptarit Bahja i cili prej disa kohësh ishte në arrest shtëpie. Por mëngjesin e ditës së djeshme një telefonatë mbërriti në sallën operative të policisë.
MOS I HUMB TJERAT, KLIKO POSHTE PER ME TEPER