Pacienti me kancer vret me thikë doktorin që e shëroi (Video)😯😮

Një pacient me kancer ka qëlluar për vdekje me thikë doktorin e tij në korridorin e një spitali në Rusi.Dr. Igor Tyulenev po ecte në korridorin e spitalit, kur përballë tij shfaqet pacienti duke ecur me shumë qetësi dhe papritmas e godet me thikë në gjoks. Mjeku bie në stolat e vendosur në klinikën e tij në qytetin arktik të Murmanskut.
MOS I HUMB TJERAT, KLIKO POSHTRE PER ME TEPER