Ja si të hiqni kallot dhe infeksionet fungale të këmbëve, për 1 ditë me 2 përbërës natyral

Në një legen me ujë të ngrohtë, shtoni 1 gotë me uthull molle dhe mbajini këmbët për 20 minuta. Thajini më pas ato me një peshqir.Në një legen tjetër me ujë të ngrohtë hidhni 3 lugë gjelle sodë buke dhe mbajini këmbët përsëri për 20 minuta.Me anë të një prefse thonjsh dhe dhe lime, pastroni lëkurën e vdekur të këmbëve. Lyejni këmbët më pas me një krem të butë hidratues dhe rigjenerues. Përsëriteni këtë metodë 2 herë në javë.
MOS I HUMB TJERAT, KLIKO POSHTE PER ME TEPER